logo

Dispuut RemeX der R.S.V.U. 'Okeanos'

Opgericht: 16 november 2006
Diës: 16 november
Kleuren: lichtblauw, donkerblauw en zilvergrijs
Sigillum: De machtige adelaar als symbool van overwinning met het schild met de vier naar elkaar gerichte rode hoeken als teken van eenheid en onvoorwaardelijke vriendschap.
Devies: "Ceterum censeo semper remigandum esse"
Rekeningnummer: NL 90 RABO 01 18 97 10 69 tnv. RemeX

  • Bestuur h.t.:
    • Bestuur e.t.:
      • Praeses:          - dhr. T.W. Koetsier  MA        '16 november 2006 - 16 november 2008'
      •                      - dhr. drs.  J.T. Kraak             '16 november 2008 - 13 november 2009'
      •                      - dhr. R.E. Bergshoeff             '13 november 2009 - 15 november 2010'
      •                      - dhr. J.M. Bax                          '15 november 2010 - 15 november 2011'
      •                      - dhr. drs. J.E. Freund                     '16 november 2011 - 15 november 2012'
      •                      - dhr. J.P.M. Verhey                '16 november 2012 - 15 november 2014'
      •                      - dhr. K. Mast                            '16 november 2014 - 20 november 2015'
      •                      - dhr. J. Roor                            '20 november 2015 - 19 november 2016'
      •                     - dhr. B.C. Schipper                            '19 november 2016 - 17 november 2017'
      • Ab-actis:         - dhr. dr. J.H. Runge             '16 november 2008 - 15 november 2010'
      •                      - dhr. J.P.M. Verhey                 '16 november 2010 - 15 november 2011'
      •                      - dhr. R.R. Kraak                        '16 november 2011 - 15 november 2012'
      •                      - dhr. S.Deuten                           '16 november 2012 - 15 november 2014'
      •                      - dhr. W. Wijgergangs              '16 november 2014 - 20 november 2015'
      •                      - dhr. G.J. Oostenrijk              '20 november 2015 - 19 november 2016'
      •                     - dhr. B.W. Verhulst                            '19 november 2016 - 17 november 2017'
      • Fiscus             - dhr. O. Bezaan                        '16 november 2006 - 15 november 2009'
      •                      - dhr. D. Ploegmakers             '16 november 2009 - 15 november 2012'
      •                     - dhr. Y.N. Hallers                     '16 november 2012 - 15 november 2014'
      •                      - dhr. R. Bakker                     '15 november 2014 - 19 november 2016'

    Terug naar de homepage